У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 лютого відбулося чергове засідання Ради ректорів закладів вищої освіти ІІІ–IV р.а.

Рада є постійно діючим органом громадського самоуправління в системі вищої освіти регіону. Серед основних завдань Ради – вивчення та прогнозування потреб регіону у фахівцях певного рівня кваліфікації та профілю підготовки, а також визначення пріоритетних напрямків підготовки та спеціальностей, необхідних для динамічного соціально-економічного розвитку регіону.

На засіданні ради були присутні керівники вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти та відокремлених підрозділів вищих навчальних закладів інших регіонів України, які функціонують на території Житомирської області, заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, інші.

Голова Ради ректорів – ректор Житомирського державного технологічного університету Віктор Євдокимов доповідав «Про результати засідання Колегії Міністерства освіти і науки України», «Про призначення академічних стипендій Президента України та іменної стипендії ім.М.Грушевського на ІІ семестр 2017–2018 навчального року».

Начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій департаменту праці та соціального захисту населення  Житомирської ОДА Лариса Алексієнко оприлюднила інформацію про особливості призначення соціальних стипендій студентам денної форми навчання.

«Про затвердження плану роботи Ради ректорів закладів вищої освіти ІІІ–IV р.а. на 2018 рік» під час засідання розповів заступник голови Ради ректорів –  ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс