На базі Житомирського національного агроекологічного університету 5 жовтня  відбулося  засідання «Об’єднаної ради студентського самоврядування»  (ОРСС) аграрних навчальних закладів України, а 6 жовтня - засідання президії Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ.

Зокрема, на зустріч до Житомира завітали голови студентських рад  ВНЗ з міста Суми, Умань, Київ, Біла Церква, Кам’янець-Подільського, ін.

Учасників засідання привітали проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманітарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук,    завідувач кабінету  соціально-гуманітраної та виховної роботи ДУ НМЦ «Агроосвіта»» Ірина Лепеха, методист цього кабінету Ірина Степанова.

«Я щиро радий, що кожен із вас обрав для себе правильний шлях. Ви вже зробили свій громадянський вибір – впливати на життя оточуючих, допомагати іншим, змінювати свою групу, факультет, університет, місто та навіть країну, - звернувся проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманітарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук до присутніх на засідання. – Хочу сказати, що участь у студентському самоврядуванні – це гарна можливість випробувати свої сили, реалізувати певні плани, а разом з тим – стати прикладом для своїх однолітків. Сьогодні ви – голови органів студентського самоврядування, а завтра – політики, громадські діячі, публічні люди. Ви на сьогоднішній день займаєтесь вирішенням не лише власних питань і проблем, але й у вирі подій, знаходите час і можливість стати на захист прав інших».

Крім цього, проректор ЖНАЕУ розповів про співпрацю з органами студентського самоврядування, зауваживши на тому, що таким чином вдається виявляти не лише позитивні аспекти, але й негативні – ті, які потребують вирішення.

Під час засідання «Об’єднаної ради студентського самоврядування»    аграрних навчальних закладів України у ЖНАЕУ відбулися вільні дискусії  про  «Роль студентського самоврядування у підвищенні якості університетської освіти та управлінні сучасним університетом» та «Командне лідерство та його значення для розбудови лідерського потенціалу університету».

У рамках зібрання виступили спікери:

• Дмитро Виговський, в.о. голови студентської ради факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ з темою «Особливості етики спілкування у сучасній системі «Викладач – студент»»,
  • Марія Бродська, секретар студентської ради, з темою «Соціальна відповідальність студента в сучасному університеті»,
  • Вікторія Шнайдер, в.о. голови студентської ради факультету лісового господарства ЖНАЕУ, з темою «Ключові навички, необхідні студентському лідеру»,
  • Віктор Наумчук, голова студентської ради Житомирського національного агроекологічного університету, з темою «Правові аспекти діяльності органів студентського самоврядування».

Також на заході було  проведено тренінг «Лідерський потенціал»,  під час якого лідери студентського самоврядування  могли покращити свої навички та дізнатись багато нового.