У Житомирському національному агроекологічному університеті 22 червня відбулося чергове   засідання експертної ради БФ «Разом до життя», під час якого розглянули звернення про виділення коштів на придбання необхідних ліків для Березовської Катерини – пацієнтки відділення онкогематології  обласної дитячої лікарні.

«Дівчинка 2013 року народження, з березня 2018 року проходить лікування у відділенні онкогематології. Мама дівчинки просить придбати препарати. Про те, що цих ліків немає у відділенні, підтверджує лікар своїм підписом та печаткою. Загальна сума, яка потрібна – 14 тисяч 274 гривні 79 копійок», – зазначила голова Благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» Людмила Свобода.

Експертна рада, у складі якої ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор Іван Мартинчук та голова студентського профкому Олександр Лопатюк, одноголосно  підтримали пропозицію   надати необхідні для лікування дівчинки кошти.  

«Перше засідання експертної ради відбулося 18 червня, виділяли кошти на придбання необхідних ліків для лікування Гунченка Дмитра. Підприємство, на якому працює мати хлопчика, оплатила суму лікування. Не вистачало близько 4-х тисяч, які  ми виплатили», – повідомила голова Благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» Людмила Свобода.

 Нагадаємо, що з 17 травня по 30 червня у Житомирі проходить благодійний марафон «Разом за життя» на підтримку онкохворих дітей. Завдяки марафону вже вдалося зібрати понад 300 тисяч для лікування.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Корисні посилання