Питання екології, освіти та духовності завжди були на першому місці для України. Молодь надзвичайно чутливо реагує на питання екології, розвитку особистості, краси рідного краю, його величі та потреби збереження й примноження національних історико-культурних цінностей, що знаходить  своє відображення у творчих рішеннях: малюнках, фотографіях, щоденних вчинках.

Тому такою зворушливою та радісною була реакція школярів та молоді Житомирської та Київської областей, які  долучитися до участі в конкурсі «Планета – наш рідний дім»,  ініціатором проведення якого вкотре виступила Рада молодих вчених Житомирського національного агроекологічного університету.

 Надзвичайною окрасою ЖНАЕУ є Ботанічний сад, який багатий колекцією рослин, що надихнули школярів Житомира на творчі етюди.

Саме такий погляд, допитливий й щирий, вирізняє покоління, що розбудовуватиме Україну в найближчому майбутньому.

Запрошуємо на виставки творчих робіт з 18 червня по 3 липня 2018 року у читальному залі Житомирської обласної бібліотеки для дітей («Ботанічний сад ЖНАЕУ очима дітей») та Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича («Краса та екологія рідного краю»).

Екологію свідомості, органічного виробництва, безвідходної життєдіяльності, ноосферного мислення обрано Житомирським національним агроекологічним університетом як пріоритет в освіті, науці та практиці. 

 Деталі – Плотінікова М. Ф, +380632547207.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання