Реєструйтесь на вебінар від CEO стартапу Custom World, Валентин Украинец, учасник Noosphere Engineering School у Житомирі
Час: 24 квітня | 17:00. Місце: online - bit.ly/NES_Webinar_registration

🎙 Ми розповімо про шлях команди стартапу від ідеї до продукту – від “пісочниці” Інжинірингової Школи Noosphere до справжньої інтерактивної пісочниці. Також ви дізнаєтесь:
- Про принципи використання Depth камер;
- Секрети створення інтерактивних поверхонь;
- З чого почати власну розробку інтерактивних поверхонь;
- Як заощадити час при розробці проекту.

Startup overview:
Custom World (екс GalaSand) – інтерактивна пісочниця доповненої реальності. За допомогою проектору на кінетичний пісок проектується необхідне зображення (наприклад, поверхня планет Сонячної системи). Користувач може буквально доторкнутися до грунту Місяця чи врятувати Землю, спробувавши зловити астероїди або вказати траєкторію руху червоної плями на Юпітері. І це ще далеко не всі можливості космічної пісочниці для дітей та дорослих. Стартап Custom World розробили учасники інноваційної лабораторії Noosphere Engineering School у Житомирі при співпраці з Поліським Національним Університетом.

Подія безкоштовна.