Житомирський національний агрекологічний університет запрошує Вас 28 жовтня 2017 року з 12-00 до 15-00 взяти учать в

Перших наукових пікніках в місті Житомирі.
Даний захід відбувається за підтримки Міністерства сім’ї молоді та спорту України та Житомирської міської ради.
Проект в 2017 році проходить під гаслом «Від Наукових Пікніків до Центру Науки», адже ми прагнемо втілити досвід Європейських країн та створити стаціонарне місце для всебічного розвитку молоді та зацікавлення наукою.
Ми можемо стверджувати й те що даний захід сприяє створенню сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді оскільки зростає популярність природничих професій, зокрема наукової сфери в цілому.
Проводячі Наукові пікніки наші експериментатори, а це молоді і деколи зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти, які діляться своїми знаннями з присутніми. Розказують про складні речі просто, показують їх. На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас. Окрім технологічно складних, частина наших експериментів базуються на зовсім буденних предметах: м'ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен може з легкістю повторити експеримент вдома.

Участь у заході безкоштовна.

Для участі потрібно зареєструватись: https://goo.gl/forms/hXVG6sCCoQ237mtw1

Реєстрація волонтерів заходу: https://goo.gl/forms/zdfaOl73dqlaw2HF2

А4 3


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання