На базі кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Житомирського національного агроекологічного університету 25 травня відбулося заняття в школі «Акваріумістики та акваскейпінгу» для учнів 4 класу ліцею №25 м. Житомир, під час   якого була проведена екскурсія в лабораторії «Акваріумного рибництва та аквадизайну» і «Розведення риб».

Учні прослухали розповідь на тему «Акваріум. Його будова. Рослинний і тваринний світ»,   отримавши  можливість ознайомилися з будовою акваріума та правилами його утримання.

Школярі знайомились з тваринами акваріумів та тераріуму, кормовою базою, практикували догляд за тваринами. Вчителі ліцею позитивно оцінили проведення заняття

Малецька Лілія Семенівна ділиться: «Учні дізналися, що красивий акваріум – не таємниця, а набір простих і зрозумілих правил. Вони зрозуміли, що догляд за акваріумом може бути цікавим і в задоволення. Учні зможуть у майбутньому навчитися створювати підводні шедеври, гідні міжнародних конкурсів з дизайну акваріумів».

Шидловська Наталія Валентинівна додає: «Світ за склом» – це чудова можливість розвивати увагу, пам'ять, спостережливість, практичні навички догляду за акваріумом, виховання екологічного світогляду та бережливого ставлення до природи у дітей».

Навчальний майстер  ЖНАЕУ Герасимчук Сергій Валентинович  підсумував: «Наша мета – здійснити мрію дітей: навчитися, витрачаючи мінімум часу, сил і коштів, правильно оформляти акваріуми. Адже акваріуми не лише радують наші очі, але й можуть стати дійсною окрасою інтер'єру в школі та удома».

Заняття  організували за сприяння Савченка Р.О. та Світельського М.М.

Житомирський національний агроекологічний університет