Закордонне стажування для викладачі

“Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”

 

Фундація Central European Academy Studies and Certification   (CEASC), Польща

у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща,

Fundacja Rozwoju  polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych, Лодзь, Польща

та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь

 

оголошують набір учасників стажування

“Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки”

 

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб). 

Тривалість стажування: 7 днів (14-20 березня 2016 року), м. Лодзь, Польща 

Тематика стажувань:

  • трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.
  • проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу
  • практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності.
  • робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.
  • Академічна мобільність науковців: компонент Кюрі-Склодовської в рамках Горизонт 2020, Еразмус+, Polonez (друга хвиля). 

Програма стажування передбачає 108 годин (72 години  лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи). 

Сертифікат – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти. 

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами. 

Вартість: 1700,00 грн та 400,00 Євро. 

Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору). 

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою "lodz_ERK_2016" до 5 лютого 2016 року включно. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН 

Контактна особа: Лілія Гайдученко, +380630321952, +380500756225


ПРИМІТКА

Для наших клієнтів діє пропозиція 10+!

Координатор, який збирає групу з десяти учасників, має змогу взяти участь у стажуванні на безоплатній основі! За детальною інформацією звертайтеся до контактної особи за проектом!

 

Джерело: http://www.ceasc-bw.com

Корисні посилання