Нещодавно повернулися із закордонної практики студенти спеціальності «Туризм». Сповненні яскравих та незабутніх вражень, діляться своїми світлинами.

зкфс 1

Гаращук Аліна – студентка 2 курсу спеціальності «Туризм». Місце проходження закордонної практики: Болгарія, м. Золоті піски, готельний комплекс «Рив’єра»

prac 2     prac 3

Романюк  Дар’я – студентка 2 курсу спеціальності «Туризм».  Місце проходження закордонної практики: Туреччина, м. Анталія, готель «Kaya Belek»

prac 4

Бабич Яна – студентка 3 курсу спеціальності «Туризм». Проходила закордонну практику у  ролі представника туроператора (трансферний гід), м. Анталія, Туреччина.

prac 5    prac 6

Сивобородько Костянтин – студент 3 курсу спеціальності «Туризм».  Проходив закордонну практику у ролі офіціанта у готелі «Sol Nesebr Mare», м. Несебр, Болгарія.

prac 7

Ляхович Іван – студент 2 курсу спеціальності «Туризм».   Місце проходження закордонної практики: Болгарія, м. Варна, готельний комплекс «Riviera Beach».