У Львові, Києві, Хмельницькому, Харкові, Вінниці, Кропивницькому, Житомирі, Чернівцях і Рівному  18 травня, а в Одесі 19 травня проходив VI Всеукраїнський диктант польської мови «Я – пишу, Ти – пишеш, ми – пишемо ... польською мовою».

ПРедставників з усієї області приймав Житомирський національний агроекологічний університет. Організатори заходу – Фонд «Свобода і демократія» та ГО "Житомирська обласна Спілка поляків України».

У диктанті взяли участь 164 учасники з Бердичева, Коростеня, Новоград-Волинського, Олевська, Хорошева, Коростишева, Ємільчине та Житомира,  які перевіряли власні знання, а кращі – отримали подарунки.

Їх вітали проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук, голова Житомирської обласної Спілки поляків України Вікторія Лясковська-Щур,   почесні гості.