Вже одинадцятий раз поспіль визначають щорічний університетський рейтинг «Топ-200 Україна».

За цей час він став визнаною системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому. Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних Web-ресурсів.

До національного рейтингу увійшли лідери української освіти, які щороку покращують показники своєї академічної діяльності, підсилюють зв'язки з ринком праці, беруть активну участь у міжнародній діяльності, відзначаються різними міжнародними рейтинговими системами. Більшість ВНЗ у рейтингу «Топ-200 Україна» за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи.

У рейтингу «Топ-200 Україна» Житомирський національний агроекологічний університет займає 147 місце. Нагадаємо, що 2 червня ЖНАЕУ урочисто відзначатиме своє 95-річчя.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни