За наукові досягнення трьом студентам Поліського національного університету призначили стипендії Житомирської облдержадміністрації.   Грошові сертифікати по 10 000 грн отримали Вероніка Процюк, Катерина Гарічева та Юрій Корзун. Вручення нагород відбулося 12 серпня у приміщенні обласної бібліотеки для дітей. Захід відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді.

Загалом було відзначено 20 стипендіатів. Серед нагороджених - учні закладів загальної, середньої та позашкільної освіти, студенти закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти, а також члени молодіжних громадських організацій.

Відзначили найталановитіших в галузях науки, культури, спорту, а також  за особисту відвагу, мужність та внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху.

Символічно, що свято відзначали у бібліотеці. Адже все починається зі знань, з освіти, з книжки. Всі ми розуміємо, що країна буде процвітаючою, якщо для нашої молоді будуть створені всі умови, щоб кожна молода людина була високоосвіченим професіоналом. Вірю в потенціал!

Дякую керівництву області та обласній раді, що сьогоднішній захід відбувся. Повинно бути більше подібних заходів, тоді молодь буде вмотивована та робитиме більше якісних речей. Стартапи будуть! Аби були умови! Вітаємо всіх з Днем молоді”, - сказав проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК