Керівництво, викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету 1 квітня приєдналися до загальноміського місячника з благоустрою «За чисте довкілля».

«Наш університет займає досить велику територію, яку необхідно завжди підтримувати у належному стані. Після зими роботи особливо багато, тож працювали усім колективом, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Викладачі не лише навчають студентів, передаючи їм свої знання й досвід, але й  допомагають, підтримують, а у даному випадку – надихали власним прикладом, працюючи зі студентами  пліч-о-пліч: прибирали у Ботанічному саду, ремонтували, фарбували, висаджували дерева,  облаштовували зони відпочинку тощо. Загалом, зі студентами навчаємося,  влаштовуємо ярмарки, спортивні  й творчі конкурси, їздимо на екскурсії, тобто і працюємо, і відпочиваємо разом».

У рамках суботника в ЖНАЕУ  прибирання відбувалося у будівлях факультетів та на прилеглих територіях, біля спорткомплексу університету та у Ботанічному саду.

 Працювали  на колекційному розсаднику лікарських та нових кормових культур, готували поле до весняної сівби, зачищали ділянки багаторічних рослин, висаджували нові рослини, дерева та кущі. Також проводили ремонтні роботи, фарбування, збирали листя, підмітали.

У суботнику взяли участь ректор ЖНАЕУ, проректори, декани і викладачі, студенти.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання