Керівництво, викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету 1 квітня приєдналися до загальноміського місячника з благоустрою «За чисте довкілля».

«Наш університет займає досить велику територію, яку необхідно завжди підтримувати у належному стані. Після зими роботи особливо багато, тож працювали усім колективом, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Викладачі не лише навчають студентів, передаючи їм свої знання й досвід, але й  допомагають, підтримують, а у даному випадку – надихали власним прикладом, працюючи зі студентами  пліч-о-пліч: прибирали у Ботанічному саду, ремонтували, фарбували, висаджували дерева,  облаштовували зони відпочинку тощо. Загалом, зі студентами навчаємося,  влаштовуємо ярмарки, спортивні  й творчі конкурси, їздимо на екскурсії, тобто і працюємо, і відпочиваємо разом».

У рамках суботника в ЖНАЕУ  прибирання відбувалося у будівлях факультетів та на прилеглих територіях, біля спорткомплексу університету та у Ботанічному саду.

 Працювали  на колекційному розсаднику лікарських та нових кормових культур, готували поле до весняної сівби, зачищали ділянки багаторічних рослин, висаджували нові рослини, дерева та кущі. Також проводили ремонтні роботи, фарбування, збирали листя, підмітали.

У суботнику взяли участь ректор ЖНАЕУ, проректори, декани і викладачі, студенти.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання