Перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко завітав до Поліського національного університету 1 вересня і зустрівся зі студентами.
«Вітаю вас із початком нового навчального року. Хочу побажати вам великих звершень та успішних починань у будь-якій справі. Бачу, що вас, молодих та амбітних студентів, вчать такі ж молоді і талановиті викладачі. Також бажаю міцного здоров’я, адже в умовах пандемії ви повинні турбуватись як про себе, так і про тих, хто з вами навчається", —  відзначив Володимир Федоренко.

Після урочистостей разом із ректором університету Олегом Скиданом обговорили організацію  в закладі вищої освіти навчального процесу в умовах адаптивного карантину, а також для посадовця провели екскурсію аудиторіями і лабораторіями.

Пресслужба Поліського національного університету