До Житомирського національного агроекологічного університету 14 липня, у рамках робочого візиту, завітав начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін, який разом із ректором Олегом Скиданом і відповідальним секретарем приймальної комісії ЖНАЕУ Сергієм Вербельчуком перевірили  хід подачі документів абітурієнтами до цього навчального закладу.

 У Житомирському національному агроекологічному університеті процес подання заяв, який розпочався 11 липня, проходить стабільно. Єдина проблема, що виникає, це підвисання сайту, розробленого Міністерством освіти і науки, через велику кількість вступників.

 «Часу ще достатньо, система нова, тому не витримує такого навантаження. Будемо сподіватися, що вже завтра вона працюватиме на тому рівні, як має бути», – зазначив Вадим Калінін.

 В агроуніверситеті є інформаційно-роз’яснювальні стенди, де вказано правила прийому до закладу, спеціальності, напрями підготовки та «гарячі лінії». Крім цього, до вступної кампанії залучені  співробітники, які допомагають абітурієнтам розібратися із електронною системою «Єдина державна електронна база з питань освіти».

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання