Співробітники  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 8 листопада взяли участь у роботі юридичного майданчика «Мої права» на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

З учасниками  заходу проводилася консультативна робота з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, громадських формувань, реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи ГТУЮ у Житомирській області.

Викладачів та студентів ЖНАЕУ ознайомили із організацією роботи, повноваженнями Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, а також поінформували  про реалізацію в регіоні загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Присутнім розповіли про мету вказаного проекту для того, щоб вони могли активно користуватися послугами, що надаються органами юстиції Житомирської області та вміли захистити свої права.

Нагадаємо, що у ЖНАЕУ діє «Юридична клініка».