Співробітники  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 8 листопада взяли участь у роботі юридичного майданчика «Мої права» на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

 

З учасниками  заходу проводилася консультативна робота з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, громадських формувань, реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи ГТУЮ у Житомирській області.

 Викладачів та студентів ЖНАЕУ ознайомили із організацією роботи, повноваженнями Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, а також поінформували  про реалізацію в регіоні загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». 

 Присутнім розповіли про мету вказаного проекту для того, щоб вони могли активно користуватися послугами, що надаються органами юстиції Житомирської області та вміли захистити свої права.

Нагадаємо, що у ЖНАЕУ діє «Юридична клініка».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання