Губернатор Сергій Машковський створив робочу групу для вивчення ситуації з державним підприємством «Україна».

Відповідне розпорядження підписане 6 липня та опубліковане на сайті ОДА.

«Відповідно до ст. ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», протокольного рішення Житомирської обласної ради від 28.05.2015 щодо вилучення ДП «Україна» з переліку підприємств, що підлягають приватизації у 2015 році, та повернення його у структуру Житомирського національного агроекологічного університету утворити робочу групу для вивчення ситуації щодо повернення ДП «Україна» Черняхівського району у структуру Житомирського національного агроекологічного університету та затвердити її склад», - йдеться у документі.

Робочій групі повинна вивчити ситуацію навколо ДП «Україна» Черняхівського району та до 16 липня 2015 року проінформувати облдержадміністрацію.

Як повідомляв Житомир.info, 19 березня депутати обласної ради направили звернення до Міністерства аграрної політики з проханням повернути Житомирському національному агроекологічному університету незаконно відчужене науково-дослідне господарство. Мінагрополітики відповіло, що вважає повернення недоцільним. 12 тарвня Кабмін затвердив перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2015 році. Зокрема,приватизації підлягає державне підприємство «Україна» (Мінагрополітики).

Джерело:  Житомир.info

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання