Протягом 3–4 травня на базі Житомирського національного агроекологічного університету   проходив всеукраїнський студентський захід «UAS Meet Up 3.0: Галактичний ОСС», який зібрав понад дві сотні представників з усіх куточків країни.

Учасників ХІV позачергової Генеральної асамблеї Української Асоціації Студентів привітали гендиректор Директорату МОН Олег Шаров, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, Президент  УАС Лідія Фесенко, які також відповідали на запитання  молоді під час дискусійної панелі.

У програмі ГА проходило обговорення пріоритетних напрямів діяльності, презентація цікавих та актуальних проектів, зустрічі із молодіжними лідерами, заслуховування звітів керівних органів. Студенти ділилися досвідом з колегами із самоврядування і  знайомились із зірковими партнерами Асоціації.  

«Чудово, що існує така платформа для обміну думками, ідеями. Це масштабний захід, але ми спільно із міським головою та партнерами прийняли цей виклик і наразі Житомир зустрічає креативних, сповнених сил і наснаги студентів. Для них підготували неймовірно корисну програму, а ми, зі свого боку, подбали, аби їх перебування було максимально комфортним. Сподіваємося, що гості матимуть лише гарні враження та спогади і ще неодноразово відвідають наше місто і наш навчальний заклад», – поділився ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

За підтримку і допомогу в організації ХІV позачергової Генеральної асамблеї УАС в Житомирі очільник міста Сергій Сухомлин, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук були відзначені подяками.

«Ви  – розумні,  щирі, наполегливі і готові змінювати країну.  Я  надзвичайно радий і вдячний, що маю нагоду поспілкуватися зі студентськими лідерами з усієї України. Коли в одному місці збирається так багато молодих та активних людей – це дуже надихає. Отримав круті емоції і шалений заряд позитивної енергії. Дякую, що обрали Житомир», – наголосив Сухомлин під час зустрічі.

Користуючись нагодою, депутат міськради та спікер заходу Ірина Ярмоленко запросила студентів приєднуватися до міських та всеукраїнських ініціатив, а ще  – відвідати святкування Днів Європи у Житомирі.   

  Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання