З 3 квітня по 3 травня 2018 р. наукова бібліотека провела комплексне навчання з Web of Science для науково-педагогічних працівників університету. У першій частині було презентовано можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання. Друга частина носила більш практичний характер: навчити здійснювати пошук наукових статей та журналів для публікації власних досліджень у журналах, що індексуються базою даних.

Бібліотекар відділу наукової обробки документів та організації каталогів Ірина Серба, яка пройшла навчання з інформаційних ресурсів компанії Clarivate Analytics та отримала сертифікат відповідного зразка, на конкретних прикладах з тематики досліджень науковців показала специфіку пошуку необхідних матеріалів у Web of Science. Окрім групових занять, було надано  індивідуальні консультації.

Замовити проведення заняття у зручний для вашої кафедри час можна, звернувшись у відділ наукової обробки документів та організації каталогів, кабінет № 16.

Наукова бібліотека