Місяць тому в Житомирському національному агроекологічному університеті презентували Центр сприяння подачі електронних заяв, але наповну він почав працювати з 11 липня, коли в країні стартувала вступна кампанія-2016 для абітурієнтів.

У приміщенні Центру кілька зон, кожне місце оснащене комп’ютером, є необхідна довідкова інформація у друкованому вигляді, а також роздаткові матеріали про університет, факультети і спеціальності.

Тут абітурієнтам готові оперативно і якісно надати будь-яку допомогу: зорієнтувати у виборі напрямку підготовки чи навіть зареєструвати електронну заяву  на вступ у ЖНАЕУ чи інший вищий навчальний заклад України.

За консультаціями і допомогою приходять вступники з Житомира, а також їдуть з районів області. Дехто ще не до кінця розібрався у системі електронної подачі документів, а в когось виникають певні труднощі. Співробітники Центру намагаються вирішити кожну проблему, якщо це у їхніх силах, хоча у перші дні кампанії система дає збій, зависає.

Втім, переконані, що до завершення вступної кампанії (27 липня) скористатися своїм правом на вступ зможуть усі охочі, адже принаймні у ЖНАЕУ максимально зробили усе для цього.

Паралельно із тими, хто хоче вступити на перший курс, документи у інших аудиторіях подають випускники коледжів та ВНЗ на здобуття ОКР «Молодший спеціаліст», «Магістр». Особисто подають документи і ті абітурієнти (випускники шкіл), які мають пільги.

Про вартість навчання, кількість бюджетних місць, нові спеціальності та особливості цьогорічної вступної кампанії журналістам Першого житомирського інформаційного порталу розповів відповідальний секретар приймальної комісії ЖНАЕУ Сергій Вербельчук.

Зокрема, цього року у Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилися такі нові спеціальності: «Водні біоресурси та аквакультура», "Туризм", «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг», «Геодезія та землеустрій», «Агроінженерія».

Нагадаємо, що абітурієнти у 2016 році можуть подати до п’ятнадцяти заяв  на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, зазначаючи пріоритетність. Для конкурсного відбору до  ЖНАЕУ зараховуються бали сертифікатів ЗНО з трьох предметів: обов’язковий загальнодержавний – українська мова та література, обов’язковий для вибраної спеціальності  і  на вибір вступника.

Документи приймаються:

►на 1курс денної форми навчання – з 11 по 27 липня  2016 року;

►на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  денної форми навчання – з 11 по 24 липня 2016 року;

►на 1курс заочної форми навчання – з 15 по 29 липня 2016 року  (для осіб, які мають право складати вступні випробування та проходити співбесіду, що проводить університет – з 15 по 22 липня 2016 року );

►на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  заочної форми навчання – з 11 по 24 липня, з 01 по 07 березня  та з 03 по 10 жовтня 2016 року.

Оприлюднення рейтингового списку:

►на 1 курс і скорочений термін на денну форму навчання – не пізніше 01 серпня;

► на заочну форму навчання – не пізніше 30 липня та 21 жовтня.

Студенти університету мають можливість:

• отримати військове звання;
  • проходити виробничу практику за кордоном.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: 10008 Житомир, бульвар Старий, 7, телефони: (0412) 37–46–84; +38 (093) 390–68–90; +38 (097) 753–49–43.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету за матеріалами http://www.1.zt.ua/

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України