тут

В Україні 10 липня офіційно стартувала вступна кампанія-2019. За результатами першого дня Житомирський національний агроекологічний університет лідирує в регіоні за кількістю поданих заяв.
Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA»   опублікувала перші рейтингові списки вступників, які подають заяви до закладів вищої освіти. Зокрема, станом на ранок 11 липня у ЖНАЕУ отримали 254 заяви.
 
Більшість вступників мають подавати заяви в електронній формі через власні кабінети  на сайті .Цього року вступники на бакалавра чи наскрізного магістра можуть подати на бюджет 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв. У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково обирає її пріоритетність – від 1 до 7, де 1 – це найвища пріоритетність, а 7 – найнижча.
Реєструвати кабінети та подавати через них заяви можна буде:
- до 18-ої години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими
конкурсами, складеними з 1 до 10 (12) липня,
- до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.
 
26 липня вступники будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до вишів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт.
Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня. Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-а спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. На 8 факультетах  навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.  Це єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування та єдиний в області національний заклад вищої освіти, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся.
Перелік усіх спеціальностей у ЖНАЕУ – за посиланням. Вартість навчання за рік на денній формі для здобуття ОКР «Бакалавр» стартує від 11610 грн. Детальніше – можна ознайомитися тут.
 
Усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії в Житомирському національному агроекологічному університеті можна знайти на офіційному сайті –  http://znau.edu.ua , розділ «Вступнику», а також у приймальній комісії за телефонами: (0412) 22-75-19, (063) 108-78-60, (097) 753-49-43. 
 

 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання