Відповідно до обласної Програми з видання серії «Книга Пам’яті України. Чорнобильська трагедія. Житомирська область» вийшов з друку том обласної Книги Пам’яті України «Чорнобильська трагедія». На сторінки видання занесені імена понад 8,5 тисяч учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають на території області або померли протягом 30 років.

За підтримки обласної ради та обласної державної адміністрації 13 грудня 2016 року, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у приміщенні Гарнізонного Будинку офіцерів відбулася презентація книги.

У заході взяли участь студенти та викладачі факультету екології і права на чолі з деканом факультету Данкевичем Є. М. Студенти ознайомилися з експозицією виставки та прослухали спогади Малиновського Антона Станіславовича – голови Житомирської обласної адміністрації у період аварії на Чорнобильській АЕС.