3 грудня 2015 р. на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ) відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015».

У роботі семінару взяли участь представники 20 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ з різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Житомира, Миколаєва, Херсона, Сум, Одеси, Бердянська, Кам’янець-Подільського та Умані.

До участі у конкурсі долучилось 36 студентів та 15 молодих науковців під керівництвом досвідчених наставників.

Колектив екологічного факультету ЖНАЕУ щиро вітає НАГОРСЬКУ ВІКТОРІЮ ВІТАЛІЇВНУ студентку екологічного факультету ОКР «Бакалавр» зі спеціальності 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» із перемогою у конкурсі і отриманням диплому третього ступеня у номінації «Глобальний інвайронменталізм, екологічна освіта та культура» за наукову роботу на тему: «РОЛЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ ТА ОСВІТИ МОЛОДІ У ВИРІШЕННІ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ М. ЖИТОМИРА».

Науковий керівник: доцент кафедри охорони довкілля та збалансованого природокористування ВАЛЕРКО РУСЛАНА АНАТОЛІЇВНА


Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання