Покажи свої таланти і вигравай призи у конкурсах від Представництва ЄС в Україні.

Добре співаєш, полюбляєш фотографувати або знімати відео? Ведеш блог чи мрієш стати крутим радіоведучим? Чи може знаєш про Європу більше, ніж твої друзі? Подарунки знайдуться для кожного!

Представництво Європейського Союзу в Україні розпочинає всеукраїнський конкурс «ЄС: Вибір української молоді». 5 конкурсів, 9 номінацій, десятки переможців, сотні призів та сувенірів – цього року масштаб конкурсу буде надзвичайним.

Обирай найцікавіше для себе:

Детальна інформація та умови участі у конкурсах дивись на сайті euroquiz.org.ua.

Реєструйся! Грай! Вигравай!

За додатковою інформацією звертайся по телефону 044 425 7709 чи пиши на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Проект «ЄС: вибір української молоді» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО "Молодіжна Альтернатива".

 

ЄВРОВІКТОРИНА

Перевір свої знання про ЄС та історію Європи і дізнавайся факти, від яких зносить дах! Найкмітливіші отримають сувеніри від Представництва ЄС.

Тебе чекають 20 запитань від найкращих знавців Європи. Прояви свій інтелект, покажи, наскільки ти готовий, щоб Україна стала частиною Європи.

Реєструйся, грай, вигравай!

Взяти участь


КОНКУРС ВІДЕО

Конкурс відеороліків "Бути європейцем" - це змагання майстрів короткого метру. Зніми свій ролик, у якому покажи те, що є спільним в України та Європи. На кону - цінні призи у трьох номінаціях.

Збирай лайки, клич друзів!
Улюбленець публіки отримає бонус.

Взяти участь


КОНКУРС АУДІО

Будь почутим! Вмикай диктофон і бери участь у конкурсі аудіо робіт у одній з трьох номінацій: найкращого подкасту, пісні та радіогри.

Щоб записати роботу достатньо звичайного мобільного телефону.

Нехай твій голос почує уся країна.

Взяти участь


КОНКУРС ФОТО

Знаєш, що таке експозиція, діафрагма та глибина різкості? Тоді скоріше хапай фотоапарат і знімай для конкурсу на найкраще фото про Європу. Не знаеш? Тоді діставай телефон і покажи своє авторське бачення європейскої тематики. Адже, в першу чергу, для нас важлива ідея, вкладена у знімку.

Кваліфіковане жюрі обере 20 переможців, чиї знімки сформують виставку від Представництва ЄС.

Взяти участь


КОНКУРС БЛОГІВ

Не ділом, а словом.

Хто сказав, що блогерство не має винагороджуватись? Напиши невеликий текст на тему ЄС, оформи у вигляді блогозапису і змагайся за звання найкращого блогера-початківця України. Фото, відео, анімація, гіфки та коуби у тексті вітаються.

Стань сам собі журналістом.

Взяти участь

Корисні посилання