В 2016 році Україна вчетверте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей), який тривав з 14 до 20 березня.

Всесвітній тиждень грошей (GlobalMoneyWeek) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для впевненого і відповідального фінансового майбутнього. У 2016 році темою GlobalMoneyWeek є: «Бери участь. Заощаджуй розумно!». Молоді люди з усього світу обговорюють і дізнаються про заощадження, фінанси, необхідність планування свого фінансового майбутнього. Ініциатива проведення Всесвітнього тижня грошей була підтримана Міністерством освіти і науки України.

У рамках заходів Всесвітнього тижня грошей 16 березня 2016 року Житомирським національним агроекологічним університетом для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було проведено інтерактивне заняття в Житомирській філії АТ «Укрексімбанк». Студенти мали можливість ознайомитися з організацією роботи банку, відвідати підрозділи, які займаються обслуговуванням клієнтів, наданням кредитів, депозитними операціями. Перед студентами виступила випускниця університету, керуюча філією Світлана Василівна Савчук, яка наголосила на важливості обраної ними спеціальності «Облік і оподаткування». Вона вказала на універсальність цієї спеціальності, адже випускники за цим фахом можуть працювати на підприємствах та установах всіх видів діяльності та займати посади економічного спрямування від бухгалтера до керівника.

Деканат факультету обліку та фінансів

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання