В 2016 році Україна вчетверте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей), який тривав з 14 до 20 березня.

Всесвітній тиждень грошей (GlobalMoneyWeek) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для впевненого і відповідального фінансового майбутнього. У 2016 році темою GlobalMoneyWeek є: «Бери участь. Заощаджуй розумно!». Молоді люди з усього світу обговорюють і дізнаються про заощадження, фінанси, необхідність планування свого фінансового майбутнього. Ініциатива проведення Всесвітнього тижня грошей була підтримана Міністерством освіти і науки України.

У рамках заходів Всесвітнього тижня грошей 16 березня 2016 року Житомирським національним агроекологічним університетом для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було проведено інтерактивне заняття в Житомирській філії АТ «Укрексімбанк». Студенти мали можливість ознайомитися з організацією роботи банку, відвідати підрозділи, які займаються обслуговуванням клієнтів, наданням кредитів, депозитними операціями. Перед студентами виступила випускниця університету, керуюча філією Світлана Василівна Савчук, яка наголосила на важливості обраної ними спеціальності «Облік і оподаткування». Вона вказала на універсальність цієї спеціальності, адже випускники за цим фахом можуть працювати на підприємствах та установах всіх видів діяльності та займати посади економічного спрямування від бухгалтера до керівника.

Деканат факультету обліку та фінансів

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект