Яскраві кульки, вітання, вручення подяк і святковий концерт – так 27 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відзначали Всесвітній День туризму.

 

З самого ранку перед навчальним корпусом усіх зустрічали студенти,  які здобувають освіту за спеціальністю "Туризм". Вони вилаштувалися у  лінійку і дарували перехожим кульки, вітаючи зі  святом.

Організатором заходу традиційно виступив колектив кафедри туризму ЖНАЕУ, яка була створена восени 2016 року. Її очолює завідувач Інна Нестерчук. Головним завданням науково-дослідної діяльності кафедри є підтримка та розвиток сільського зеленого туризму у регіоні, дослідження рекреаційного потенціалу регіону, розвиток інфраструктури регіону в рамках стратегії розвитку туризму в Україні, розвиток туризму у Житомирській області та його потенціал в умовах глобалізації. Кажуть, що також намагаються впроваджувати власні традиції і відзначати свята креативно, залучаючи до цього студентів та викладачів і з інших факультетів.

Крім цього, 27 вересня у ЖНАЕУ провели   концерт, у рамках якого присутніх привітав декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов і вручив найактивнішим студентам подяки. На святі лунали вірші від викладача ЖНАЕУ Геннадія Махоріна та музичні подарунки від студентів. 

Нагадаємо, що Всесвітній День туризму – свято встановлене Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році у місті Торремолінос, Іспанія.
 У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації – головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання