Житомирський національний агроекологічний університет відвідав шеф-редактор Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олександр Георгійович Степовий, який провів лекцію-тренінг для студентів спеціальності «Облік і оподаткування».

Лектор акцентував увагу на значенні обраної студентами спеціальності, вказав на роль спеціаліста з обліку і оподаткування в управлінні суб’єктами господарювання, надав корисні та практичні поради щодо можливостей саморозвитку студентів та їх подальшого працевлаштування.

Тематика тренінгу викликала великий інтерес серед майбутніх фахівців з обліку та оподаткування. Кожен учасник тренінгу одержав комплект фахових матеріалів. Кафедрою бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту було заключено довгостроковий договір про співпрацю з редакцією газети «Все про бухгалтерський облік». Під час зустрічі з шеф-редактором студентки четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Кузьменко Ольга Михайлівна та Полянко Вероніка Борисівна були відзначені подяками газети за творчий підхід до проведення наукових досліджень у сфері бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Деканат факультету обліку та фінансів

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект