Житомирський національний агроекологічний університет відвідав шеф-редактор Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олександр Георгійович Степовий, який провів лекцію-тренінг для студентів спеціальності «Облік і оподаткування».

Лектор акцентував увагу на значенні обраної студентами спеціальності, вказав на роль спеціаліста з обліку і оподаткування в управлінні суб’єктами господарювання, надав корисні та практичні поради щодо можливостей саморозвитку студентів та їх подальшого працевлаштування.

Тематика тренінгу викликала великий інтерес серед майбутніх фахівців з обліку та оподаткування. Кожен учасник тренінгу одержав комплект фахових матеріалів. Кафедрою бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту було заключено довгостроковий договір про співпрацю з редакцією газети «Все про бухгалтерський облік». Під час зустрічі з шеф-редактором студентки четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Кузьменко Ольга Михайлівна та Полянко Вероніка Борисівна були відзначені подяками газети за творчий підхід до проведення наукових досліджень у сфері бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Деканат факультету обліку та фінансів

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання