Наприкінці лютого у Житомирському національному агроекологічному університеті стартували   безкоштовні курси  сфери обслуговування HoReCa, організаторами яких виступили  управління культури та туризму ОДА,   обласний туристичний інформаційний центр та  ЖНАЕУ.

Курси тривали протягом двох місяців, заняття проводили двічі на тиждень, а після завершення відвідувачі мали скласти іспит.

Урочисте закриття курсів у ЖНАЕУ та вручення сертифікатів відбулося 18 квітня. Зокрема, на заході були присутні начальник управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету  Людмила Романчук, завідувач кафедри туризму Інна Нестерчук, інші.

Нагадаємо, що у програмі курсу розглядалися наступні теоретичні та практичні теми:

- Менеджмент;

 - Психологія;

 - Історія готельного та ресторанного бізнесу;

 - Основи підприємницької діяльності;

 - Етикет;

 - Організація діяльності HoReCa;

 - Розвиток та оптимізація свого закладу через мережу Інтернет.

Тим, хто долучився до впровадження проекту організаційно  або ж проводили заняття, Тетяна Парфентієва вручила подяки. Також вона нагадала, що це вже другий випуск відвідувачів курсу.

Людмила Романчук наголосила, що для студентів ЖНАЕУ   це стало гарною можливістю поглибити свої знання і практичний досвід, адже вони у подальшому проходитимуть практику за кордоном чи у вітчизняних закладах сфери обслуговування.

До слова,  спеціальність «Туризм» у Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилася два роки тому і стала досить популярною. Нині освіту тут здобувають півтори сотні студентів, для яких створені усі умови для теоретичної і практичної підготовки. Студенти ЖНАЕУ мають можливість відзначати День туризму,  відвідувати різноманітні тематичні виставки та презентації, заклади і локації туристичної сфери, ресторанно-готельного бізнесу, проходити  стажування на їх базі  та навіть їздити на практику за кордон.  Крім цього, саме агроуніверситет спільно з партнерами організовує та проводить Всеукраїнську  науково-практичну конференцію "Туризм – міжнародний досвід та національні пріоритети", інші заходи подібного спрямування. Освітні курси сфери обслуговування допоможуть  студентам ще більше поглибити свої знання й навики.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання