У м. Баранівка на Житомирщині 22 квітня   проходив ІІ тур чемпіонату  області з волейболу серед чоловічих команд.

У цих змаганнях  взяла участь чоловіча команда Житомирського національного агроекологічного університету, зігравши з випускниками шкіл Баранівського району.

Студенти ЖНАЕУ  розповіли про можливості займатися фізичною культурою і спортом в університеті,  спортивно-матеріальну базу  і спортивні  досягнення  студентів ВНЗ на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Старші викладачі кафедри Денисовець А.П. та Ободзінська О.В. проінформували учасників змагань – учнів випускних класів, про умови вступу до Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, що  на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед аматорів та професіоналів, який проходив нещодавно у Києві, студенти Житомирського національного агроекологічного університету Антон Сайкевич   та Артем Данилюк вибороли срібні медалі у різних вагових категоріях та вправах.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс