Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування в Норвегії для викладачів, аспірантів та студентів магістерських програм  Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, Інститут Д-ра Я.-У. Сандала, відповідно до умов договору про академічне співробітництво з ЖНАЕУ, оголошує конкурс на участь у науковому стажуванні в Норвегії  протягом 21–30 червня 2019 року.

Норвезькі партнери запрошують  чотирьох учасників, яким будуть профінансовані витрати на транспортування, проживання та харчування під час стажування.

Претендувати на участь можуть викладачі, аспіранти та студенти магістерських програм факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ.

Обов’язковою вимогою до претендентів є успішне завершення «Бізнес-школи соціального підприємництва», яка відбудеться  13–24 травня 2019 року, а також участь у 64-у «Саміті соціального підприємництва», що проходитиме  24 травня 2019 р. на базі ЖНАЕУ.

Мова програми академічного обміну – англійська. Детальні умови конкурсу в інформаційному повідомленні.

Буклет - посилання