Комунальні волейбольні клуби «Житичі-ЖНАЕУ» та «Полісся-ЖДУ» здобули перемогу у чверть фіналі Кубку України серед чоловіків та XII-ому турі чемпіонату України серед жінок.

Волейбольні змагання тривали у Житомирі впродовж  7–9 лютого.

Переможним був чверть фінал Кубку України для чоловічої команди «Житичі-ЖНАЕУ». Хлопці впродовж трьох днів зіграли з ВК «Покуття» з м. Івано-Франківськ, ВК «Бахмут-ШВСМ»  з Донецької області та ВК «Решетилівка» з Полтавщини, вигравши у суперників з рахунками 3:0, 3:0, 3:1. Завдяки перемозі, «Житичі-ЖНАЕУ» гратимуть у фіналі 4-ох найсильніших команд – Кубку України.

Голова Житомирської обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма, який дав старт волейбольним змаганням, привітав команди з перемогами: «Для шанувальників волейболу ці три дні у Житомирі були особливими – і ВК "Полісся", і ВК "Житичі" подарували нам мегапозитивний настрій».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ