Шановні викладачі

кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту і студенти спеціальності «Облік і оподаткування»! Прийміть найщиріші вітання

з нагоди професійного свята

День податківця України!

Президент України 25 червня 2020 року підписав Указ «Про День податківця України», згідно з яким професійне свято податківців в Україні відзначається щорічно 2 липня.

Від Вашого вміння навчати і навчатися, професійності залежить і буде залежати наповнення державної казни не тільки окремих громад, а й України в цілому і добробут людей.

Віримо, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесності кожного члена суспільства та піднесенню авторитету Вашої професії.

Нехай кожен день дарує Вам і Вашим родинам наснагу до роботи і навчання, міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку                                                        Романчук Л.Д.