Президент України Петро Порошенко 19 травня 2016 року підписав указ № 217/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки».

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Глава держави відзначив і науковців Житомирщини.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Горальському Леоніду Петровичу – директорові Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, завідувачу кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, докторові ветеринарних наук, професору.

Колектив університету щиро вітає директора Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, завідувача кафедри анатомії і гістології Житомирського національного агроекологічного університету, доктора ветеринарних наук, професора Горальського Леоніда Петровича з присвоєнням почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки України"!

Подальших творчих успіхів та наукових здобутків Леоніду Петровичу!!! Пишаємося Вами!

PIКК

гиф економика конкурс