Всеукраїнська  громадська  організація

«Асоціація  агроекологів  України»

Вельмишановний Олеже Васильовичу!

Рада і Президія Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» з найщирішими почуттями вітають Вас із впевненою перемогою на виборах ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Нам приємно усвідомлювати, що Ви здобули очікувану й закономірну перемогу, а вибори пройшли неупереджено і прозоро з волевиявленням сучасних демократичних переконань виборців.

Сподіваємося, що Ваш рідний університет, у якому Ви пройшли шлях від студента до ректора-доктора наук, за Вашого керівництва стане ще потужнішим вищим агроекологічним закладом освіти. Адже обрання Вас на посаду ректора є новим етапом поступу й зростання багатотисячного університетського колективу співробітників і студентів, майбутнє якого передусім пов’язується з іменем керівника, його конкретними справами, людською привабливістю.

Сьогодні Ви визнаний лідер усього колективу – від студента до професора. Вас бачить надійним гарантом подальшої успішності Університету, спроможним бути щедрим на нові відкриття, мудрі і далекоглядні рішення в ім’я розбудови української агроекологічної освіти та науки. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста відкритість, порядність, толерантність, людська доброта. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити українському народу.

Бажаємо Вам , шановний Олеже Васильовичу, швидкого утвердження на посаді ректора.

Бажаємо чіткості і сміливості у прийнятті рішень, задля плавних оптимістичних перспектив динамічного поступального розвитку.

Бажаємо впевненості, що Ви робите велику і потрібну для України, її молоді і науки справу з виховання агроекологічної еліти нації.

Бажаємо міцного здоров'я на довгі роки, щастя, достатку і благополуччя, натхнення у щоденній роботі, нових звершень у професійній та громадській діяльності.

Віримо, що Ваша праця буде спрямована на благо Університету, українського народу та держави.

 

З повагою
Президент Всеукраїнської громадської організації
«Асоціація агроекологів України»
академік НААН
(О.І. Фурдичко)

Інформаційне повідомлення


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання