18 жовтня 2015 році у Житомирі відбувся щорічний конкурс «Королева Студентства 2015». За корону найкрасивішої дівчини змагалися 12 дівчат з різних вищих навчальних закладів Житомира. Приємно, що титул «І віце міс Студентсва 2015» та титул «Міс глядацьких симпатій» отримала студентка Житомирського національного агроекологічного університету (факультет економіки та менеджменту) Ольга Касьян.

Красива, харизматична, розумна, талановита, цілеспрямована і відповідальна – така наша неперевершена Оля і вона це довела під час конкурсних випробувань. Дівчина з дитинства займається моделінгом, наразі інтенсивно займається бальними танцями та верхової їздою. Її девіз по життю «Все, що не робиться в житті, – до кращого».

Зазначимо, що на рахунку Ольги вже понад десять подібних заходів. Самі яскраві з них – «СтудМіс Житомира 2014», де дівчина виборола титул «ІІІ віце СтудМіс Житомира 2014». Втішно, що саме Ольга представляла наше рідне місто на національному конкурсі краси «Міс Принцеса України 2014».

Найщиріші вітання! Бажаємо Ользі міцного здоров’я, творчих злетів та перемог, успіхів та всіх гараздів!

Відділ соціального розвитку та гуманітарної освіти
               (О.М.Вознюк)

web прийом до аспірантури