На території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету (напроти Ботанічного саду) 28 квітня з 7 до 12 години проходитиме чергова виставка-ярмарок птаховодів  і твариноводів, де будуть представлені різні породи голубів, курей, качок, гусей, а ще кролики, фазани, нутрії та інші.

Такий захід у ЖНАЕУ вже проводять кілька років поспіль – навесні та восени. Відвідувачі можуть оглянути тварин і птахів або ж придбати їх. Особливо цікавим буде такий захід для маленьких житомирян.

Нагадаємо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті працюють над облаштуванням контактного міні-зоопарку, також діє гурток кінологів, проводять заняття з іпотерапії, відкрили курси пасічників та курси з ландшафтного дизайну.