Цієї зими дипломи магістрів у Житомирському національному агроекологічному університеті отримали близько 600 студентів.

Останніми естафету урочистого  вручення дипломів 17 лютого перейняли випускники факультету ветеринарної медицини.

Документи  про здобуту освіту за ОКР «Магістр»  випускники  факультету отримали з рук ректора Житомирського національного агроекологічного університету.

До святкових привітань приєдналися проректори ЖНАЕУ, а також декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець та викладачі.

«Пишаємося  вами та впевнені, що й ви гордо понесете по життю звання «випускника Житомирського національного агроекологічного університету». Щастя і добра вам, миру і реалізації на професійній ниві. Диплом – це лише старт для нового життя, тому бажаю максимально використати цей шанс, аби у подальшому робота за обраним фахом  приносила вам лише задоволення. Двері нашого університету відкриті для вас завжди», – звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан до випускників факультету ветеринарної медицини.

Під час заходу присутні вшанували загиблих за роки Другої світової та у зоні проведення АТО студентів, випускників та викладачів Житомирського національного агроекологічного університету.

Для магістрів  свої співочі та музичні таланти у цей день дарували студенти і творчі колективи ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України