«Дякую, що свого часу ви захотіли бути студентами нашого університету і саме нашого факультету. Впевнений, що проведені тут роки допоможуть вам реалізуватися у професійному житті, адже, зі своєї сторони, керівництво і викладачі факультету зробили усе для цього», – такими словами своє привітання розпочав декан факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Василь Турко.

Зокрема, 27 січня дипломи випускників за ОКР «Магістр» тут отримали 45 студентів  денної та заочної форм навчання.

Документи їм вручала проректор з  наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук. Також, крім дипломів, випускники, за плідну роботу у науковій сфері, успіхи у навчанні, активність у соціальному, спортивному  та культурному житті університету, отримали подяки від ректора ЖНАЕУ Олега Скидана.

«Уже з дипломами на руках  ви маєте повернутися додому і подякувати батькам, які підтримали ваш вибір навчатися на факультеті лісового господарства, – продовжив під час урочистого заходу з нагоди випуску «магістрів» декан Василь Турко. –  10 років ми маємо можливість готувати фахівців у новому корпусі факультету і з кожним роком рівень підготовки стає все вищим. Незмінним залишається лише одне – ми працюємо заради наших студентів, передаємо їм усі знання та вміння, створюємо комфортні умови для навчання і практики. На факультеті лісового господарства дуже гарна і сприятлива аура. Впевнений, що ви не забудете нас, а ми не забудемо вас і ще неодноразово матимемо нагоду зустрітися чи спільно попрацювати».

Нагадаємо, що факультет лісового господарства ЖНАЕУ забезпечує підготовку фахівців з поглибленим знанням функціонування лісових екосистем, технологій лісовирощування та лісозаготівель, отримання недеревної продукції лісу, їх особливостей в умовах радіоактивного забруднення. Офіційне відкриття факультету відбулося у 2001 році, хоча перша група екологів лісу була набрана у 1998 році на агрономічний факультет. З 2002 року і  донині посаду декана факультету лісового господарства обіймає кандидат сільськогосподарських наук, доцент, заслужений лісівник України Василь Миколайович Турко. За понад десятиліття функціонування факуль­тету його  матеріальна база, викладацький колектив зазнали якісних та позитивних змін.  На факультеті лісового господарства ство­рено всі умови для успішного навчання, осві­ти і виховання.  У 2006 р. побудовано новий кор­пус факультету   із 50-ма навчальними аудиторіями, кабінетами та лабораторіями.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України