У Житомирському національному агроекологічному університеті 17 березня відбувся урочистий випуск студентів технологічного факультету.

Зокрема, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан вручив дипломи   інженерам-технологам зі спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».

Вітаючи випускників, ректор  агроекологічного університету побажав не втрачати бажання самовдосконалюватися, завжди знаходити натхнення та постійно робити кроки до своєї мрії.  Також Олег Васильович подякував випускникам за гарні результати навчання та висловив сподівання, що саме вони зможуть своєю працею та амбіційністю наблизити економіку  країни до впевненого зростання.

Отримували цього дня випускники вітання від своїх наставників  –  декана і викладачів технологічного факультету ЖНАЕУ.