У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 червня проходили урочисті заходи з нагоди випуску студентів.

Привітати їх завітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декани, викладачі та наставники, голова профкому студентів Олександр Лопатюк, рідні і друзі.

За словами Скидана, цьогоріч дипломи випускників отримали більше 1200 студентів, 11% з яких – із відзнакою.

«Переконаний, що кожен з вас, хто кілька років тому обрав для навчання Житомирський агроуніверситет, з гордістю нестиме по життю звання випускника цього закладу вищої освіти, – наголосив ректор під час вручення дипломів. –  Я бажаю вам професійної реалізації та зростання, успіхів. Нехай сьогоднішній диплом стане для вас квитком у доросле життя, де кожен знайде справу до душі. Колектив  університету щиро пишається своїми випускниками і ми будемо раді бачити вас, ваших рідних, а у майбутньому і ваших дітей, у наших стінах. Власне, ви й самі можете продовжити навчання у ЖНАЕУ, вступивши на «Магістратуру». Ви, без перебільшення, – надія і майбутнє нашого регіону та країни загалом, ви амбітні і цілеспрямовані, ви вірите в себе, а цей диплом стане рушійною силою для подальших здобутків та звершень. До нових зустрічей!».

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-а спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. Протягом останніх років  навчальний заклад суттєво покращив свої показники у  вітчизняних та світових рейтингах, продовжує налагоджувати співпрацю із підприємствами і компаніями, посилює міжнародні зв’язки,  зміцнює матеріально-технічну базу, підтримує різноманітні проекти та акції. Все це заради одного – аби створити для студентів максимально комфортні  умови  для навчання, розвитку і професійного зростання.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури