Посмішки, квіти, обійми та вітання, дипломи в руках і найрідніші та друзі поруч – таким був випуск студентів Житомирського національного агроекологічного університету, який вони відзначали 27 й 30 червня на  8 факультетах.

Урочисті заходи з цієї нагоди проводили в актовій залі навчального закладу, де  випускників вітали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректори – Людмила Романчук, Іван Мартинчук та Юрій Демяненко, декани, викладачі і наставники студентської молоді.

«Цьогоріч ми маємо 1300 випускників – це студенти, які здобули освіту за ОКР «Бакалавр» та «Магістр» факультету ветеринарної медицини, – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан під час святкового концерту. – Майже півтори сотні студентів мають дипломи з відзнакою. Втім, незалежно від кольору вашого документу про освіту, я щиро бажаю, щоб вам усім він пригодився у житті, а набуті знання і вміння у стінах агроуніверситету, обов’язково мали втілення у професійному житті. Хтось із вас обере професію за фахом, хтось відкриє власну справу чи захоче продовжити навчання, але ми будемо пишатися будь-яким вашим вибором, адже всі ці роки спостерігали за розвитком і становленням особистостей. Ви, без перебільшення, – надія і майбутнє нашого регіону та країни загалом, ви амбітні і цілеспрямовані, ви вірите в себе, а цей диплом стане рушійною силою для подальших здобутків та звершень. Бажаю вам натхнення, здійснення мрій і задумів, миру і добробуту, будьте щасливі».

Окрім дипломів, які вручав Олег Скидан разом із проректорами, голова профкому студентів ЖНАЕУ Олександр Лопатюк  відзначив випускників за активну участь в культурній, спортивній, освітній, науковій сферах діяльності університету.

Для бакалаврів, магістрів та гостей святкових заходів студенти ЖНАЕУ підготували творчі виступи. Також з вітальним словом до випускників звернулися їх куратори, а самі студенти ділилися враженнями і спогадами за роки навчання.

Нагадаємо, що ЖНАЕУ – один з найбільших ВНЗ Житомирщини. Він об’єднує 8 факультетів та 26 спеціальностей, тут здобувають освіту більше 7 тисяч студентів з усіх куточків області та сусідніх регіонів. Університет співпрацює із вітчизняними підприємствами та компаніями, має партнерів за кордоном, бере участь у реалізації міжнародних проектів. Щорічно студенти ЖНАЕУ можуть проходити практику та стажування у понад 10 країнах світу, ОТГ області. Протягом останнього року в агроуніверситеті з’явилися такі нові спеціальності – «Міжнародні економічні відносини», «Садівництво та виноградарство», «Водні ресурси та аквакультура», «Комп’ютерні науки», інші. Також у ЖНАЕУ активно займаються науковою роботою,  покращенням матеріально-технічної бази – відкрили нові лабораторії на факультеті інженерії та енергетики, презентували сучасний комп’ютерний центр на 16 робочих місць, триває ремонт та оснащення навчальних аудиторій,  спортивної бази тощо.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання