У Житомирі під час засідання виконавчого комітету  міський голова Сергій Сухомлин  нагородив відзнаками  «За заслуги перед містом» III ступеня   Геннадія Махоріна та  Олексія Боржковського.

Зокрема, Геннадій Махорін – депутат Житомирської міської ради. Із 2011 р. по даний час працює на посаді доцента кафедри  суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету.

Є автором понад 50-и історико-краєзнавчих книг і брошур, а також чотирьох навчальних посібників.

Як громадський діяч – учений-секретар Житомирської обласної організації Спілки краєзнавців України, заступник голови Житомирського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ,член Проводу Житомирської обласної організації ОУН.

Організатор Центру історико-демографічних досліджень і біографістики при ЖНАЕУ.

Нагороджений медалями «Будівничий України» (найвища нагорода ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка) і  «Гордість ЖНАЕУ», доцент Житомирського національного агроекологічного університету