Президент України Петро Порошенко до Дня працівників сільського господарства нагородив чотирьох жителів Житомирської області.

 

Указ президента України №375/2017 «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу» опублікований 18 листопада на сайті глави держави.

«За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Присвоїти почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»  доктору сільськогосподарських наук, професору, завідувачу кафедри рослинництва Житомирського національного агроекологічного університету Мойсієнко Вірі Василівні.

Довідково: Мойсієнко Віра Василівна закінчила з відзнакою агрономічний факультет Житомирського сільськогосподарського  інституту  зі спеціальності “Агрономія” за кваліфікацією “Вчений агроном“. Працювала агрономом опорного пункту по вирощуванню картоплі на безвірусній основі в колгоспі, а потім перейшла на наукову роботу в лабораторію по добривах при кафедрі ґрунтознавства і агрохімії того ж інституту. Працювала старшим лаборантом, молодшим науковим співробітником, а потім стала аспірантом Української сільськогосподарської академії. 1983 року захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата сільськогосподарських наук. У 2006 році, після закінчення докторантури НАУ, захистила дисертацію на здобуття доктора сільськогосподарських наук. З липня 2008 р. – професор кафедри рослинництва. З 1983 року працює на посадах асистента, старшого викладача, доцента та професора університету. Опанувала такі дисципліни:“Кормовиробництво та луківництво”, “Лікарські рослини”, «Інноваційні технології у рослинництві», «Методи та організація досліджень у рослинництві». З грудня 2012 року обіймає посаду завідувача кафедри рослинництва. Нагороджена почесними грамотами Міністерства аграрної політики України, Головного управління агропромислового розвитку та нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти».

Сфера наукових інтересів: пошук шляхів вирішення проблеми кормового білка, інноваційні технології в рослинництві, лікарське рослинництво у зоні радіоактивного забруднення. Автор та співавтор понад 170 наукових праць, з них 10 підручників, навчальних посібників та методичних рекомендацій з актуальних проблем кормовиробництва і луківництва, лікарського рослинництва та екології.

Мойсієнко Віра Василівна

 

23658446 1679637038748253 8033380599200609212 n

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання