Як краще викладати конституційне право для нового покоління юристів, яку методологію, сучасні навчальні підходи та техніки слід для цього застосовувати – саме це стало основним фокусом Літньої школи з конституційного права, яку 14–16 серпня під Івано-Франківськом провів Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Зокрема, 20 викладачів права з усієї України, серед яких  представниця Житомирського національного агроекологічного університету  – доцент кафедри правознавства Руслана Ляшенко,  присвятили три дні вивченню та перегляду навчальних методологій, а також огляду проекту підручника з конституційного права.

Учасники школи надали цінні коментарі та рекомендації, які допоможуть фіналізувати цей навчальний інструмент, розроблений за підтримки Координатора проектів.

Координатор проектів підтримує розвиток нових стандартів у навчанні ключових правничих дисциплін та покращенні змісту навчальних програм.

Саме тому для удосконалення методик навчання, підтримки діалогу та обміну досвідом між представниками юридичних навчальних закладів по всій Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні продовжує підтримувати добру традицію проведення таких літніх шкіл для викладачів права.