Управління культури та туризму Житомирської ОДА 23 січня провело консультативну зустріч з майстрами декоративно-прикладного мистецтва  області.

До заходу долучилися 148 учасників, серед яких  й доцент кафедри геодезії та землеустрою Житомирського національного агроекологічного університету, майстер народної творчості Тетяна Коткова. 

На початку зустрічі начальник управління Тетяна Парфентієва розповіла: «Розвиток декоративно-прикладного мистецтва – це один з тих напрямків, який нині ми хочемо підтримати. І розпочати вирішили саме з діалогу та обміну думками. Так, сьогодні ви отримаєте велику кількість корисної інформації, яку зможете практично використати в роботі, а також розповісте про свої досягнення».

 

 Під час заходу розглядалися питання особливостей креативних індустрій та Центру народної творчості як осередку промоції прикладного мистецтва області.

Також учасники зустрічі обговорили питання сприяння індивідуальним творчим ініціативам та співпраці з різними культурними інституціями.

Зокрема, учасникам проекту було запропоновано спектр можливостей реалізації їх культурного продукту та продемонстровано зразки поширення досвіду народних майстрів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання