У Житомирі 14 листопада в урочистій атмосфері аграрії області приймали привітання з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Із професійним святом працівників агропромислового комплексу Житомирщини привітали очільники області – голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Захід відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, декани, викладачі та студенти різних факультетів.

За особистий вклад у розвиток агропромислового комплексу області та досягнення e праці низку кращих працівників сільськогосподарської галузі відзначили почесними грамотами та подяками обласної ради і  ОДА.

Також нагороди вручили викладачам Житомирського національного агроекологічного університету – Ярині Веремчук та Сергію Міненку.