У Житомирі 14 листопада в урочистій атмосфері аграрії області приймали привітання з нагоди Дня працівника сільського господарства.

 

Із професійним святом працівників агропромислового комплексу Житомирщини привітали очільники області – голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Захід відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, декани, викладачі та студенти різних факультетів.

За особистий вклад у розвиток агропромислового комплексу області та досягнення e праці низку кращих працівників сільськогосподарської галузі відзначили почесними грамотами та подяками обласної ради і  ОДА.

Також нагороди вручили викладачам Житомирського національного агроекологічного університету – Ярині Веремчук та Сергію Міненку.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання