Напередодні Дня працівників освіти та Всеукраїнського дня бібліотек у Житомирському національному агроекологічному університеті провели урочистий захід, під час якого присутніх вітали ректор Олег Скидан та голова профкому співробітників Лариса Суліменко.

«Ваша професія потребує сумлінної праці й терпіння. Така робота не обмежується лише стінами університету. Ви постійно у колі молодих та енергійних людей, разом з якими творите майбутнє цієї країни. Бажаю кожному здоровя, сил, мирного неба і здійснення всіх задумів», звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

У рамках свята він вручив викладачам і співробітникам агроуніверситету грамоти і подяки від себе особисто та керівного складу ВНЗ, а також грамоти від управління агропромислового комплексу Житомирської облдержадміністрації.

Концертну програму із вітаннями підготували Марія Ревінцова, інструментальний ансамбль ЖНАЕУ, Світлана Вітер, Ірина Шнайдер, Ярослав Фелонюк, Роман Куницький, студентська збірна команда КВН «Житомирський стандарт» та інші.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект