Напередодні Дня працівників освіти студенти факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету 4 жовтня влаштувати свято для своїх викладачів.

 

Зокрема, підготували   концерт, у рамках якого звучали українські пісні та жарти,  щирі вітання і побажання, проходила вікторина і церемонія нагородження «Золотий бублик».

Організатори та учасники заходу поділилися своїми спостереженнями та висновками щодо улюблених викладачів та співробітників факультету, відповідно до яких вручали відзнаки у певних номінаціях, враховуючи професійні навички й здобутки.

У свою чергу, викладачі дякували за нагороди і свято, а також бажали колегам сил, натхнення і здоров’я, успішних студентів.

Нагадаємо, що факультет лісового господарства ЖНАЕУ  забезпечує підготовку фахівців з поглибленим знанням функціонування лісових екосистем, технологій лісовирощування та лісозаготівель, отримання недеревної продукції лісу, їх особливостей в умовах радіоактивного забруднення. Офіційне відкриття факультету відбулося у 2001 році. З 2002 року і дотепер посаду декана факультету   обіймає  Василь   Турко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання