Протягом 17–21 грудня викладачі Житомирського національного агроекологічного університету провели   навчальні тренінги з навиків застосування ГІС-технологій у природоохоронній діяльності для працівників Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. 

 

Основна мета заходу – отримання базових навичок створення та використання геоінформаційних систем у природоохоронній та організаційній діяльності заповідника, отримання вмінь та навиків підтримки та забезпечення ефективної роботи геопорталу заповідника. 

Цільовою аудиторією тренінгу стали наукові співробітники заповідника та інспектори його філій у смт Іванків і м. Чорнобиль, які  братимуть активну участь у створенні геопорталу заповідника, а саме, реєструвати події та явища, використовуючи програмні додатки ArcGIS для мобільних пристроїв.

Проведений захід створить умови для можливостей інтеграції у геоінформаційні матеріали спектру даних, що надходять з різних джерел моніторингу стану навколишнього природного середовища заповідника, та надасть змогу найбільш повно охарактеризувати та описати територію природоохоронного об’єкта, а також комплексно оцінити зміни, що відбуваються у часі.

Геопортал заповідника стане потужною основою для ведення літопису, проведення геоінформаційного аналізу та прогнозування, надасть можливість більш ефективного менеджменту щодо збереження і охорони заповідної території.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання