4 грудня 2017 р. представники університету – доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Ращенко А. В., доцент кафедри механіки та інженерії агроекосистем Цивенкова І. І. та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Чайкін О. В.

–відвідали Інформаційне засідання з питань верифікації та акредитації для цілей системи моніторингу, звітності та верифікації (МЗВ) у Академії TMS, м. Київ. У рамках семінару виступили:

• Павло Шестопал – відповідальний за реалізацію проекту Світового банку «Партнерство заради ринкової готовності в Україні», який представив інформацію про проект;
  • Вернер Беценбіхлер – керівник проекту «Пілотні проекти та навчання з верифікації», який доповів про цілі, завдання та програму навчання з верифікації та акредитації;
  • представник Міністерства екології та природних ресурсів України та інші.